Транспорт 2012-08-06-05-01-44

  Published on 06.02.2012 | by Мила Марченко

  Велетенський медіафасад на автовокзалі Нью-Йорка

  portauthority_mediamesh

  Останнє поліпшення автобусного терміналу Нью-Йорка являє собою світлодіодний прозорий медіафасад, який претендує на звання найбільшого в світі і приховує деякі візуальні недоліки, які термінал мав раніше.

  За проектування та монтаж 1800 квадратних метрів медіафасаду, який складається з 16 панелей з 1325 мільйонами світлодіодів відповідала GKD Metal Fabrics. Світлодіоди дозволяють фасаду демонструвати фотографії, розміром в 265 тисяч пікселів. Крім того, нові засоби масової інформації затінюють приміщення і сприяють природній вентиляції.

  Цікаво відзначити, що  NYC Port Authority Bus Terminal являє собою найбільшу автобусну станцію в країні, через термінали якої кожен день проходить більше 200 тисяч людей.

  Дисплей надає можливості демонстрації широкого спектру масової інформації. Він може показувати одну картинку з обох сторін (на 42 -й вулиці і Восьмому авеню) або окреме зображення на кожній вулиці.

  У зв’язку з тим , що всі пікселі розташовані на відстані близько 5 см по вертикалі  і 4 см по горизонталі один від одного, медіафасад дозволяє проникати всередину структури повітрю і світлу. Таким чином інтер’єр приміщення  частково затінюється і вентилюється за допомогою нового дисплея.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: